نتایج جستجو برای عبارت :

ابزار تفنگ میخکوب و میخ و چاشنی چیست و چه کاربردی دارد ؟

تفنگ میخکوب چیست؟ و باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ابزارهایی هستند که بیشترین موارد استفاده‌شان در کارهایی مثل تعمیرات یا ساخت و سازهای سبک است. این نوع ابزار با پوشش دادن طیف وسیعی از کاربران، افراد زیادی را به خود جذب کرده‌اند، افرادی که برای خرید ابزار آلات مورد نیازشان به اطلاعاتی احتیاج دارند تا بتوانند بر اساس آن مناسب‌ترین خرید را انجام دهند. تفنگ میخکوب و منگنه کوب هم از همین دسته ابزار آلات با کاربردهای عمومی هستند که به طور
وقتی متفقین برلن رامحاصره کردند وآدولف هیتلر پیشوای آلمان نازی شکست خودرا مسلم دید به آجودانمخصوصش وصیت کرد که اوراباهفت تیر بکشد وجسدش را بسوزاند.
هفت تیرنوعی اسله کمری بودکه درکارخانه برنوساخته می شود ودرواقع یک نوع اسلحه آتشین به شمار می رفت.
سابق براین کسانی که درجنگ ها شرکت می کردند معمولا برای کشتن افراد ازاسلحه آتشین،ازقبیل تفنگ های دولول،ساچمه ای و«روندل»وتفنگ معروف به (تفنگ حسن موسی)استفاده می نمودند.
امّا چرااین تفنگ به نام تف
ابزار تفنگ میخکوب و میخ و چاشنی چیست ؟به منظور اتصال قطعات مختلف به سطوح بتنی، از انواع ابزار تفنگ میخکوب و میخ و چاشنی استفاده می شود. میخ به وسیله تفنگ میخکوب و از طریق نیروی احتراق باروت شلیک می شود و در سطوح بتنی و فلزی فرو می رود.
نصب انواع پوشش های ایزولاسیون، تور های فلزی، اتصالات موقت و دائمی در کارگاه ها ( به ویژه در حین تجهیز کارگاه )، سیستم های برقی ومکانیکی، دیوار های سبک و دکوراسیون داخلی ( کناف )، همچنین نصب زائده های برشی ( Shear Connecto

تفنگ آبپاش پمپی
آب‌بازی یکی از بهترین و لذت‌بخش‌ترین کارهایی است که کودکان و حتی بزرگسالان از انجام‌ دادنش لذت می‌برند. تفنگ آبپاش پمپی اسلحه‌ی آبپاش مخزنی نسبتا بزرگ دارد که معمولا دیر خالی می‌شود. این تفنگ به‌صورت خشابی کار می‌کند. باید مخزن آب آن را کاملا پر کنید تا هوایی داخل آن نماند؛ بعد با محکم‌کردن درِ واشردار مخزن، دیگر هیچ هوایی به داخل کشیده نمی‌شود. حالا باید توسط خشاب جلوی اسلحه آب را به درون لوله‌ها پمپ کنید؛ اسلحه‌

در بسیاری از تولیدات محصولی گوناگون استادکاران و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند روزانه نیاز مبرمی به ابزاری برای کار کردن دارند که از جمله آن ها می توان به تفنگ میخکوب اشاره کرد.در گذشته افراد برای کار کردن انرژی و زمان زیادی را صرف می کردند اما امروزه با تفنگ میخکوب کار ها را به سرعت می توان انجام داد و کاربرد فراوانی از آن داشت که معمولا بیشترین کاربردش برای اتصال میخ به اجسام و صفحات پلیتی می باشد.

خرید تفنگ میخکوب

تفنگ میخکو

میگویند وقتی یک روستایی لر اولین بار تفنگ شکاری را در دست شکارچی دید پرسید این چیست؟ شکارچی گفت تفنگ. پرسید چه کاربردی داردگفت از دور طعمه را نشانه میگیری و شکارش میکنی.. ان روستایی گفت اینکه خیلی نامردی است تو وسیله ای داشته باشی از دور و بدون درگیری با شکار ، ان را بزانو دراوری.
ادامه مطلب
فروشگاه تفنگ بادی مکانی برای فروش انواع اسلحه شکاری و همچنین اقلام همراه آن ها است که در آن می توانید انواع مدل های مختلف را پیدا کنید. معمولا فروشگاه تفنگ بادی تمامی لوازم مربوط به شکار را ارائه می کند و فقط بر روی فروش مدل های تفنگ بادی تمرکز ندارد. یکی از دلایل فروش محصولات دیگر به این خاطر است که معمولا شکارچیان و دوستداران طبیعت به این فروشگاه ها مراجعه می کنند و فقط نیاز به خرید اسلحه ندارند و میخواهند تمامی نیاز های خود در طبیعت را از ی
چلنج های جنرال امروز 10 آذر▬▬▬▬▬▬▬▬
1⃣ ۵ تا ماهی بگیرید با طعمه های طبیعی (مثل کرم و ذرت و نون)
2⃣ ۵ بار به اسبتون غذا بدید
3⃣ ۳ نفر رو داخل free roam event با تیر explosive بکشید
4⃣ یک بار ambush پاکسازی کنید 
5⃣ از منطقه ای به اسم mercer دیدن کنید
6⃣ ۳ تا کرکس به اسم vultures اسکین کنید
7⃣ ۳ تا از تفنگ هاتونو با روغن تفنگ تمیز کنید
سر تفنگ را به سوی خودم میگیرم
تو شقیقه نداری
دست را به زانوی خود میگیرم
تو دست یاری نداری
و سر را هر شب
عصیان گرانه
روی شانه های نامردانه ی خودم میسرانم
تو را سری با ما نیست
هر صبح، میشنینم روی طاقچه ی خورشید زده
موهایم را اتش میزنم 
تا خاکستر رویاهای پنهان در سر، به چشم نیایند
تو اتشی... 
 تو تیشه ای! به زانوان این درخت خموده! 
تو شقیقه نداری
تو دست تفنگداری...
تو شقیقه نداری
دست را به زانوی خود میگیرم
تو دست یاری نداری
و سر را هر شب
عصیان گرانه
روی شانه های نامردانه ی خودم میسرانم
تو را سری با ما نیست
هر صبح، میشنینم روی طاقچه ی خورشید زده
موهایم را اتش میزنم 
تا خاکستر رویاهای پنهان در سر، به چشم نیایند
تو اتشی... 
 تو تیشه ای! به زانوان این درخت خموده! 
تو شقیقه نداری
تو دست تفنگداری...

دسته بندی فروشگاه اسباب بازی - اسباب بازیفکری و آموزشیhttp://www.gamingtools.ir/SM/116/234/فکری-و-آموزشی/پازل، لگو و ساختنیhttp://www.gamingtools.ir/SM/116/235/پازل،-لگو-و-ساختنی/عروسک و فیگورhttp://www.gamingtools.ir/SM/116/236/عروسک-و-فیگور/اسپینر، ابزار شوخی و سرگرمیhttp://www.gamingtools.ir/SM/116/237/اسپینر،-ابزار-شوخی-و-سرگرمی/تفنگ، تیر و لوازم بازی جنگیhttp://www.gamingtools.ir/SM/116/238/تفنگ،-تیر-و-لوازم-بازی-جنگی/ماشین بازی، موتور، سه چرخهhttp://www.gamingtools.ir/SM/116/239/ماشین-بازی،-موتور،-سه-چرخه/تشک بازی و پارک بازیht

قسمت « قصه ها و مثل ها » ی کتابم، 186 ضرب المثل و
قصه ی کوتاه داره که اکثراً از مایه های طنز برخوردارند.اما نکته
ی قابل توجه اینه که همین مثل های طنز، خیلی وقتها یک
تجربه یا نکته ی قابل تأمل در دل خود دارند.
مثلاً درضرب المثل « یک دستم تفنگ، یک دستم شمشیر، پس
با دندانهام جنگ کنم » می خونیم:

« مردی را سرزنش می‌کردند که با سلاحی کامل، چگونه ازدشمن شکست خوردی؟
گفت: « یک دستم تفنگ، یک دستم شمشیر، پس با دندانهام جنگ کنم؟» ( کتاب از قصه تا مثل، ص 95)

ا
دیشب که موقع خواب، امید یک ساعت بیشتر خوابیدن را داشتید، گمان می کردید امشب نور علی نور شود و برای همیشه خوابیده باشید؟ بعد از این همه هواخوری در اهواز، نوبتی هم که باشه، نوبت زمین خوردنتان بود؛ اما بیماری خوزستان کم آبی بود نه کم خونی، چه کسی به شما گفت به زمین خون بدهید؟ نمی دانید این خاک فرق لاله و لوله را نمی داند؟آن انقلابی که بر سر تفنگ های پر، گل می گذاشت، این چنین بر سر مردمش کلاه گذاشت، گفت احترام به همه ی اقوام، اما نگفت منظورش از اق
تیراندازی برای بسیاری از افراد اگرچه یک تفریح بیشتر نیست، اما میتواند یک تفریح جدی تلقی شود. این اسلحه دقیقا برای چنین کسانی میتواند کارآمد و دوست داشتنی باشد.
ویژگی های تفنگ بادی سوماترا
استفاده از کپسول پی سی پی
تفنگ بادی سوماترا از بهترین سیستم تفنگ های بادی استفاده می کند. این نوع کپسول ها نیاز به باز و بسته کردن و یا کشیدن اهرم را از بین می برند و فقط کافیست حواستان به کپسول هوای تفنگ باشد تا در صورت نیاز آن را تعویض کنید. قدرت تولید شده
Beretta 8000 هم که با نام یوزپلنگ آمریکایی نیز شناخته می‌شود، بعد از Beretta 92 ساخته‌شده بود. مردم می‌خواستند تفنگی داشته باشند که بهترین تفنگ دنیا باشد، دقت و قدرت آتش داشته باشد و اندازه تفنگ کوچک باشد، همچنین هراسی از حمل آن نداشته باشند. این مدل از
ادامه مطلب
چگونه تفنگ میخکوب CT-450 را نگهداری و سرویس نماییم؟
تفنگ میخکوب CT-450  طرح هیلتی یکی از پر کاربرد ترین تفنگ میخوکوب های موجود در بازار ایران است که اکثر شرکت ها با برندهای مختلف مبادرت به واردات آن کرده اند.تفنگ های میخکوب CT-45  به وسیله شلیک چاشنی هایی که د رخشاب آن قرار میگیرد میخ های پرچ واشر دار را با قدرت زیاد به داخل دیوارهای بتنی و صفحات آهنی یا راویزها و یا پلیت های آهنی می کوبدو این صفحات را به دیوار متصل می نماید.بعدا ز شلیک چاشنی ها، گرد
بابای بچه ی تازه مرده، در حملات اهواز، سپاهی است.
پسر بچه ی تازه پا روی زمین دوانده، در آغوش پدرش به رژه با نظم و ترتیب نگاه میکرده و حتی نمیدانسته تفنگ یعنی چه.
همانطور که نمیدانسته جنگ چیست؛
مرگ چیست؛
ایدئولوژی چیست.
انگار بیست سال قبل باشد،
تو بغل بابات رفته باشی اهواز،
بابات سپاهی ست و نمیدانی فشنگ چیست.
ربط فشنگ به تفنگ چیست.
جنگ چی بوده که تمام شده.
جنگ چی میتواند باشد که نباید شروع شود.
اما بیست سال بعد است.
برای روزمره بودن، درصدی ضروری
افسر پلیس جلوی باجه تلفن می‌آید و به استوارت میگوید برای امنیتش باید از باجه تلفن بیرون بیاید. استوارت در جواب می‌گوید «نه اون بیرون امن نیست! چند دفعه بگم نمیتونم ازین باجه بیام بیرون. اینجا رو دوس دارم اینجا همه دنیای لعنتی منه!». کارگردان با روایت یک موقعیت مهیج به بیننده میگوید که موبایل و تلفن چگونه میتوانند برای «اخلاق» و «زندگی» دارندگانشان مخرب باشند. کما اینکه در فیلم از شخصیت اصلی گرفته تا شخصیت‌های فرعی مثل فاحشه‌ها و حتی افسر
دیانت ،صداقت ، شجاعت و شرافت سردار سلیمانی را بگذارید در کنار دیانت ، صداقت ، شجاعت و شرافت کسانی که با مطرح کردن "دولت با تفنگ" ،سعی در تخریب سپاه داشتند!
بی شرافتی آنست که به شریف ترین رزمندگان کشور ،که عمری را در جبهه و خط مقدم مبارزه با دشمن گذراندند و امنیت را برای کشورشان به ارمغان آوردند، تهمت دولت با تفنگ بزنیم!
فیدار ابزار
فیدار‌ابزار به عنوان یک مرجع تخصصی جهت بررسی ابزارآلات صنعتی در ایران می باشد که همچنین دارای امکان فروش اینترنتی ابزار های صنعتی در
ایران است.
محصولات ارائه شده کالاهای متنوعی نظیر ابزار های ماشینکاری (تراشکاری و فرزکاری)، ابزار های دستی و کارگاهی، ابزار های جوش و برش، ابزار
های برقی، بادی و پنوماتیک، لوازم ایمنی، قفل و لولا با تنوع بسیار بالا در فیدار‌ابزار عرضه می گردد.
فیدار‌ابزار به دلیل واقع شدن در بازار ابزار تهران یک
خرید گردنبند طرح تفنگ کد 002 

قیمت : 12400 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی گردنبند طرح تفنگ کد 002 

قیمت گردنبند طرح تفنگ کد 002 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید گردنبند طرح تفنگ کد 002 ارزان , گرد
خرید جاسوییچی طرح تفنگ مدل هفت تیر 

قیمت : 9560 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی جاسوییچی طرح تفنگ مدل هفت تیر 

قیمت جاسوییچی طرح تفنگ مدل هفت تیر 

تصاویر بیشتر

خرید جاسوییچی
ابزار رسانه، ابزار مهم [است]و اگر دستِ دشمن باشد، ابزار خطرناکی است. ابزار رسانه را تشبیه می‌کنند به سلاح‌های شیمیایی در جنگ نظامی؛ سلاح شیمیایی تجهیزات را از بین نمی‌برد؛ [ولی] انسان‌ها از بین می‌روند! امروز از تلویزیون، رادیو، اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و وسایل فضای مجازی، علیه افکار عمومی ما استفاده می‌شود.
[مادربزرگ با جدیت قربوت صدقه ی نوه اش میره که بستری NICU هست و من میرم برای معاینه ی نوزاد]من:اه اه اه این دختر زشتت دیگه قربون صدقه هم داره?:))
مادربزرگ:زشت خودتی،دخترم به این خوشگلی!!
من:نه نیگا دماغشو چقدر بزرگه...موهاشو...وای چقدر زشته!!
مادربزرگ:هرچی باشه دخترم از تو خوشگل تره حسود خانم!!
من:اصلنم...دختر زشتت به خودت رفته و زشت شده!
مادربزرگ:بذار دخملم مرخص بشه میگم بیاد حالتو بگیره!
و این مکالمه تا مدتها کش میاد و ما انقدر میخندیم که من یادم میره

قسمت « قصه ها و مثل ها » ی کتابم، 186 ضرب المثل و
قصه ی کوتاه داره که اکثراً از مایه های طنز برخوردارند.اما نکته
ی قابل توجه اینه که همین مثل های طنز، خیلی وقتها یک
تجربه یا نکته ی قابل تأمل در دل خود دارند.
مثلاً درضرب المثل « یک دستم تفنگ، یک دستم شمشیر، پس
با دندانهام جنگ کنم » می خونیم:

« مردی را سرزنش می‌کردند که با سلاحی کامل، چگونه ازدشمن شکست خوردی؟
گفت: « یک دستم تفنگ، یک دستم شمشیر، پس با دندانهام جنگ کنم؟» ( کتاب از قصه تا مثل، ص 95)

ا
آنالیز سایت چیست و چه کاربردی دارد؟ یا به عبارتی بهتر ابزار های آنالیزی سایت چی هستن و چه کاربردی دارن؟چرا و چگونه ابزار آنالیز سایت به وب مستران(مدیران) سایت کمک شایانی می‌کند؟رقابت بالا در عرصه دنیای وب مجازی(مخصوصا سایت ها) برای به دست آوردن ترافیک بیشتر سبب شده که مدیران وب‌سایت ‌ها به دنبال استفاده از انواع ابزار تحلیل‌گر و دقیق باشند تا بر اساس نتایج حاصله بتوانند نقاط ضعف خود را پیدا کرده و آن‌ها را ترمیم و تقویت کنند. در این مقاله
با توجه به این که نیاز های کاربر ها متفاوت هست ، لازم هست اولویت رو خودتون مشخص کنید:
1. ابزار انتخاب فونت: این ابزار جهت تغییر فونت قالب شما خواهد بود، و احتیاج به دانش کدنویسی ندارد.(با این ابزار میتونید فونت قالبتون رو بدون دردسر تغییر بدید!)
2. ابزاری برای آفلاین کردن وبلاگ: در مواقعی که احتیاج به غیرفعال کردن وبلاگ خود دارید و تمایل به غیرفعال کردن صفحه وبلاگ خود به صورت موقت هستید.
3.ابزار زیباسازی به وسیله انیمیشن های css(متحرک کردن تصاویر
[مادربزرگ با جدیت قربوت صدقه ی نوه اش میره که بستری NICU هست و من میرم برای معاینه ی نوزاد]من:اه اه اه این دختر زشتت دیگه قربون صدقه هم داره?:))
مادربزرگ:زشت خودتی،دخترم به این خوشگلی!!
من:نه نیگا دماغشو چقدر بزرگه...موهاشو...وای چقدر زشته!!
مادربزرگ:هرچی باشه دخترم از تو خوشگل تره حسود خانم!!
من:اصلنم...دختر زشتت به خودت رفته و زشت شده!
مادربزرگ:بذار دخملم مرخص بشه میگم بیاد حالتو بگیره!
و این مکالمه تا مدتها کش میاد و ما انقدر میخندیم که من یادم میره
ابزار های CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری در حقیقت  به صاحبان کسب و کار کمک می کنند تا ارتباط  بهتر و پایدارتری با مشتریانشان داشته باشند. به همین دلیل است که امروزه بازار جهانی نرم افزارهای CRM بزرگترین بازار نرم افزاری در جهان است.

سرور مجازی , سرور ایران , خرید سرور
ادامه مطلب
بسم الله الرّحمن الرّحیم
سلام
دیشب خواب خیلی عجیب و آموزنده ای دیدم.
تاحالا خیلی کم پیش آمده برام که خواب ببینم اونم اینقدر زیاد. 
برام جالب بود تا براتون بنویسمش.
توی خواب دیدم که من و یکی از دوستام قراره بریم شکار خرس.
منم هیچی از شکار بلد نبودم و قرار بود اون راهنماییم کنه
برای همین منظور یک تفنگ قدیمی بهم داد و گفت این تفنگ رو بگیر و روی زمین دراز بکش.
منم همین کار رو کردم و روی زمین دراز کشیدم و دیدم که شروع کرد روی من خاک میریخت.
گفتم چرا ای
بسم الله الرحمن الرحیم

+ بابا! اگر دشمن بهمون حمله کنه و همه مردا شهید بشن، خدا فرشته هاش رو می فرسته کمکمون؟
- نه پسر گلم! زن ها تفنگ هاون رو دستشون می گیرن. اونا با دشمن می جنگن

یه کم می گذره. داره فکر می کنه. یهو بهم می گه
+ بابا! اگر مامان هامون هم شهید بشن ما بچه ها تفنگ های اسباب بازی مون رو مثل بفنگ واقهی دست می گیریم و می ریم با دشمن ها می جنگیم...

احساس غرور و افتخارکردم...

+
در قصه عشّاق همیشه سفری هست
در پیچ و خم هر گذرش رهگذری هست

گفتی:
بهترین ابزار  انتخاب کلمات کلیدی :
دقیق‌ترین و بهترین ابزار موجود برای انتخاب عبارات کلیدی google keyword planner است. ابزاری بسیار قدرتمند و به‌روز برای تشخیص این است که هر کلمه و عبارت، چند بار در سال و چند بار در ماه جستجو می‌شوند.از آنجا که این ابزار برای خود گوگل است، معتبرترین مرجع برای تشخیص میزان جستجوی کلمات به صورت دقیق است. این ابزار برای استفاده از گوگل ادوردز تعبیه شده است.در حقیقت این ابزار، مرحله سبد خرید استفاده از تبلیغات کلیکی گوگ
جعبه ابزار اسباب بازی کودک مدل Bowa

جعبه ابزار اسباب بازی کودک مدل Bowa شامل پیچ گوشتی، آچار، کاتر، چکش و ابزار آلات دیگر میباشد، که به کمک آن ها میتوان محیطی امن را برای بازی کودکان فراهم کرد. تمام وسایل داخل یک جعبه چرخ دار قرار دارند که کودک به راحتی میتواند جعبه را جابجا کند. درب جعبه میز کار اصلی شماست یک گیره و چند دکمه برروی آن قرار دارد به همراه دو چرخ دنده. سه صفحه پلاستیکی داخل جعبه قرار دارد که بر روی در جعبه قرار میگیرند و یک میز کار ک

تفنگ موجود که با نام C1 شناخته می شود ، از جمع و جور ترین کلت های تیر ساچمه ای است. این کلت اسباب بازی که به کلت شاه کش نیز معروف است دقیقا مشابه نمونه واقعی خود طراحی شده است و قابلیت ذخیره نزدیک به ده تیر ساچمه ای پلاستیکی را در خشاب دارد.کلت های ساچمه ای ایرسافت گان airsoft gun c1 دارای مکانیزم بادی هستند و برای هر بار شلیک باید مسلح شوند. این کلت ها به دلیل کیفیت بالا و بدنه ای که از فلز و پلاستیک ساخته شده است دارای وزن زیادی هستند .سن مورد نظر برا
ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا

فروش انواع لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
فروش انواع ورزش هوازی و بدنسازی
ورزش هوازی و بدنسازیفروش انواع ورزش های توپیورزش های توپیفروش انواع ورزش های آبیورزش های آبیفروش انواع ورزش های رزمیورزش های رزمیفروش انواع ورزش های فکریورزش های فکریفروش انواع ورزش های نشانه گیریورزش های نشانه گیریفروش انواع کوهنوردی و کمپینگکوهنوردی و کمپینگفروش انواع اسکی و تجهیزات اسکیاسکی و تجهیزات اسکیفروش انواع لوازم غواصیلوازم غواصیفروش انواع فوتبال دستیف
فراموش نکنید که ویدئوها یکی از مهمترین قطعات پازل بازاریابی محتوایی در دنیای دیجیتال هستند و باید متناسب با سایر استراتژی‌های برندتان باشند. یکی از بهترین نکاتی که درباره ویدئو وجود دارد امکان استفاده از آنها در کانال‌های مختلف اجتماعی مانند وبلاگ‌ها، وبسایت، رسانه‌های اجتماعی و حتی تبلیغات است. بارگزاری ویدیو در وبسایت آپارات یکی از گزینه‌های مناسب برای بهبود سئو و موفقیت در بازاریابی محتوایی است. ویدئوهای خود را در وبسایتتان میزب
فراموش نکنید که ویدئوها یکی از مهمترین قطعات پازل بازاریابی محتوایی در دنیای دیجیتال هستند و باید متناسب با سایر استراتژی‌های برندتان باشند. یکی از بهترین نکاتی که درباره ویدئو وجود دارد امکان استفاده از آنها در کانال‌های مختلف اجتماعی مانند وبلاگ‌ها، وبسایت، رسانه‌های اجتماعی و حتی تبلیغات است. بارگزاری ویدیو در وبسایت آپارات یکی از گزینه‌های مناسب برای بهبود سئو و موفقیت در بازاریابی محتوایی است. ویدئوهای خود را در وبسایتتان میزب
به نام خدا
جعبه ابزار یه برنامه کاربردی و با خدمات جامع است که تقریبا همه ی ابزار کاربردی و مهم را در خود جای داده و دارای انواع ابزارات مهندسی ، مبدل ، و اندازه گیری و... است.
شما با نصب این برنامه دیگر نیازی به نصب چند برنامه ابزاری و کاربردی ندارید ، چون برنامه جعبه ابزار تقریبا همه ی آنها را یکجا برای شما فراهم کرده است.
ادامه مطلب
لینکدهی داخلی آسان با افزونه Yoast SEO
افزونه Yoast SEO Premium به بهبود ساختار لینک داخلی شما با ابزار پیشنهاد لینکدهی داخلی کمک می کند. همچنین به شما کمک می کند تا پست های مربوط به لینک را پیدا کنید. زمانی که در حال نوشتن یک پست هستید، می توانید بلافاصله با کشیدن لینک به داخل ویرایشگر به یک پست مرتبط لینک دهید.
این افزونه همچنین شامل گزینه ای برای علامت گذاری مهمترین مقالات شما به عنوان محتواهای بنیادی است که این ابزار پیشنهادی، مقالات بنیادی را در با
ابزار تشخیص در طب اسلامی
   طب اسلامی  ابزار تشخیص مهمی در بررسی بدن در حالات مختلف منجمله بیماری دارد که دارای کارائی فراوان وجامعی میباشد که شرح مختصری از آن ذیلاً می آید: 
الف: مزاج شناسی      ب: نبض         
 ج: بول (ادرار) وبراز(مدفوع)
ادامه مطلب
۱. رفتیم با دوس جونا خرید .. برا ماشین نخ و سوزن گرفتم که دوباره لباس شوهری ترکید یکاریش بتونم بکنم [لار♥] برا شوهری تفنگ آبپاش خریدم جهت اذیت و خیس کردن همکاران:دی
۲. ذرت مکزیکی + شیر موز شکلات پر ملات + یه عالمه آش رشته داغ با کشک فراوون 
۳. نعمت نفس کشیدن راحت
قلم ابزار نوشتن است و در این روزگار تنها « آزادی » نیست که ابزار نسبت داده می شود،«مغز» را نیز بدل از « تفکر » می گیرند و فی المثل به جای « فرار متفکران » می گویند « فرار مغزها »– که البته در اینجا هیچ یک از این دو تعبیر درست نیست. مغز ابزاری نیست که بی اراده در استخدام هر آن که او را به اختیار بگیرد در آید و متخصصان که در این تعبیر همچون مغزهایی بی اراده انگاشته شده اند، اگر به غرب می گریزند از آن است که در آنجا حوایج خویش را برآورده می بینن
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید 
ایلوستریتور یکی از بهترین نرم افزار در بین نرم افزار های گرافیکی هستش کار باهاش بعد از اینکه به فتوشاپ مسلط شدید 
خیلی راحتتر میشه فقط یه چند تا ابزار اضافه داره و واسه همینه که طراحی در محیط ایلوستریتور خیلی راحتر نسبت به فتوشاپ هستش 
خب هیچ کس از توضیح های بلند خوشش نمی آید بریم سراغ اموزش 

1-اشنایی با ابزار ستون چپ
2-اشنایی با نوار ابزار
3-ساخت یک پرژه تمرینی
4-سخن اخر
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید 
ایلوستریتور یکی از بهترین نرم افزار در بین نرم افزار های گرافیکی هستش کار باهاش بعد از اینکه به فتوشاپ مسلط شدید 
خیلی راحتتر میشه فقط یه چند تا ابزار اضافه داره و واسه همینه که طراحی در محیط ایلوستریتور خیلی راحتر نسبت به فتوشاپ هستش 
خب هیچ کس از توضیح های بلند خوشش نمی آید بریم سراغ اموزش 

1-اشنایی با ابزار ستون چپ
2-اشنایی با نوار ابزار
3-ساخت یک پرژه تمرینی
4-سخن اخر
ابزار و تزیینات سنگ برادران اسدی ارائه دهنده انواع ابزار و احجام سنگی و نمای رومی ساختمان با بالاترین کیفیت می باشد. گروه ما پس از کسب سال ها تجربه در صنعت ساختمان در سال 1386 به عرصه ابزار سنگ های ساختمانی ورود کرد. کارخانه سنگ ما در طول این سال ها
ادامه مطلب
این یک ابزار ساده جهت استفاده در وبلاگ هایی هست که تمایل به اشتراک گذاشتن صفحاتی از جمله اینستاگرام ، فیسبوک، توئیتر، ایتا و...
دارند،سعی شده خیلی ساده و در کمترین کدنویسی ممکن نوشته بشه، قابل استفاده در همه وبلاگ ها...
پیش نمایش ابزار+ کد در ادامه مطلب
ادامه مطلب
سلام خدمت کاربران و خریدان انواع ابزار آلات از جمله ابزار بنایی و ابزار برقی و ابزار آلات ساختمانی و سایر ابزار آلات ؛ وبلاگ سایت عمده ابزار راه اندازی شد در این وبلاگ لیست قیمت ابزارآلات و اطلاعات مربوط به ابزار آلات قرار داده می شود . سایت عمده ابزار با نشانی اینترنتی https://omdehabzar.com فروشنده انواع ابزار آلات می باشد . با 20 سال سابقه . برای خرید می توانید به سایت مراجعه کرده یا از طریق راه های ارتباطی ا ما ارتباط برقرار کنید .
راه های ار
فکر را پَر بدهیدو نترسید که از سقف عقیده برود بالاترفکر باید بپردبرسد تا سر کوه تردیدو ببیند که میان افق باورهاکفر و ایمان چه به هم نزدیکند"فکر اگر پَر بکشد"جای این توپ و تفنگ، اینهمه جنگسینه ها دشت محبت گردددستها مزرع گلهای قشنگ"فکر اگر پر بکشد"هیچکس کافر و ننگ و نجس و مشرک نیستهمه پاکیم و رها...
نیما یوشیج

آنچه برای کودکان همواره مورد جذابیت قرار می گیرد بازی با اسباب بازی می باشد. معمولا اسباب بازی ها بر اساس جنسیت متفاوت انتخاب می شود. مثلا دختر بچه ها عروسک ها را دوست می دارند و پسر بچه ها تفنگ و شمشیر و امثالهم. اما آنچه در انتخاب یک اسباب بازی باید مورد توجه قرار گرفت کیفیت و و سلامت یک اسباب بازی است تا هیچ خطر و آسیبی به کودک شما نرساند. 
 فروشگاه اسباب بازی
فروشگاه اینترنتی آلیار منوی آموزش و سرگرمی خود را در رسته های لگو و بازی فکری،
پنهان نگاری اطلاعات با ابزار SNOW

درود به همه !

امروز دوباره تصمیم گرفتیم یه مطلب در مورد بحث فوق العاده جذاب پنهان نگاری یا steganography  منتشر کنیم .

در این ویدیو از ابزار snow استفاده میکنیم و یک سری اطلاعات رو پشت یک متن مخفی میکنیم !!!!!!
ادامه مطلب
دلتنگی حال عجیبی است،قاتل بی رحمی ست...دلتنگی ظالم،به یک باره نمی کشد،نه مثل تیزی لبه ی تیغ،نه مثل داغی گلوله ی تفنگ،نه مثل زبری طناب دار،نه مثل دِشنه و خــَدَنگ...دلتنگی  جُـزام  است!چون خوره ای وحشتناکذره ذره ی نشاط روحت را می جود!تابه خودبیایی،میبینییک گوشهدر آخرین ایستگاه زندگـی،به استقبال مــرگ ایستاده ای!#میناشیردل
یه ابزار خیلی خوب توی مرورگرهای دسکتاپ هست بنام Inspect Element که خیلی بدرد بخور هست .. این ابزار به کاربر قابلیت های زیادی می ده که یکی از محبوب ترینش برای من به شخصه ، رفع مشکل قالب خودم یا دیگران هست .
بطوریکه با داشتن آدرس وبلاگ هر فرد و استفاده از این ابزار فوق العاده ، می تونم یه تغییراتی رو توی قالبش بدم بعد که نتیجه رو دیدم کد رو بهش تحویل بدم .
حالا از نحوه استفاده از این ابزار فاکتور می گیرم ولی فقط این رو بدونید که برای نمایشش کافیه که وقتی م
کار با ابزار pen آسونه.ابزار pen دارای پنج تا زیر مجموعه است که توی تصویر زیر میبینید.

خب با کمک Pen Tool میتونیم یک رسم تقریبا آزادی رو داشته باشیم. کار با این ابزار اینطوریه که با کلیک کردن روی صفحه خط هایی از نقاط کلیک شده به هم متصل میشن.
و یک شکلی رو در آخر برامون ترسیم میکنن.

گزینه دوم FreeForm Pen Tool 
کار با این ابزار آسونتر از ابزار قبلیه.با این ابزار میتونید مثل مداد کار بکنین یعین روی صفحه کلیک کنید و نگه دارید و ماوس رو بصورت دلخواه روی صفحه بکش
به نام خدا
جعبه ابزار یه برنامه کاربردی و با خدمات جامع است که تقریبا همه ی ابزار کاربردی و مهم را در خود جای داده و دارای انواع ابزارات مهندسی ، مبدل ، و اندازه گیری و... است.
شما با نصب این برنامه دیگر نیازی به نصب چند برنامه ابزاری و کاربردی ندارید ، چون برنامه جعبه ابزار تقریبا همه ی آنها را یکجا برای شما فراهم کرده است.

دریافتحجم: 7.07 مگابایت
ابزار Magic Wand یکی از قدیمی ترین ابزارهای انتخاب کردن در فتوشاپ است. برخلاف دیگر ابزارهای انتخاب در فتوشاپ Magic Wand بر اساس میزان و تون رنگ انتخاب می کند. در این مقاله قصد دارم روش کار این ابزار قدرتمند را به شما یاد بدهم.
ادامه مطلب
ابزار های اصلی پیچ و رول پلاکیکی از ابزار های اصلی پیچ و رول پلاک سنگ نما، دریل برقی میباشد که برای سوراخ کردن کاربرد دارد. دریل باید قدرت کافی داشته باشد که بتواند سنگ را ببرد با توجه به اینکه سنگ  متریال اصلی ساختمان است دریل باید قدرت لازمه داشته باشد..
تلفن همراه: 09125445730
https://www.deltacover.ir/https://www.deltacover.ir/products/rollplock
 درازنای شب اندوهان را از من بپرس که در کوچه تا سحرگاه رقصیده‌ام و سنگ‌فرش‌های حوصله را به شیون عبث گام‌هایم آغشته‌ام‌. از من بپرس که همپای بادها در شهر و کوه و دشت به دنبال تو گشته‌ام و ساعت کوکی کهنه‌ام را به وقت ساحل ابدیت میزان کرده‌ام. جای پاهای کوچکت را بر ماسه‌ها دیدم. صدا زدم الکساندر... دویدی بالای صخره‌ها. مرا نگاه نکردی.
بسمه
تعالی
پیامبر
خدا صلى الله علیه و آله: فرشتگان از میان سرگرمى‌هاى شما تنها در اسب‌دوانى و تیراندازى
حاضر مى‌شوند.

گروه
ورزشی آرش کمانگیر در نظر دارد برای آشنایی عموم مردم با ورزش باارزش تیراندازی و
کشف و پشتیبانی از استعدادهای جوان این رشته مسابقات غیرحرفه ای تیراندازی با تفنگ بادی ورزشی را در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در باشگاه
تیراندازی شهدای هاتف اصفهان برگزار نماید. از عموم دانش آموزان متولد
سال 1380 تا 1385 و بزرگسالان علاقه
رسانه مهم ترین ابزار قدرت نرم

⭕برای بیان این موضوع ابتدا باید قدرت و انواع ان را تعریف کنیم. 
«قدرت عبارت است از توان تحمیل اراده ی خود به طبیعت ،دیگران و خود»»
همه ی افراد در طول روز کم و بیش از قدرت استفاده می کنند.تنها ابزار،میزان و شیوه آن متفاوت است.
قدرت خود چند نوع دارد:
قدرت سخت: که همان قدرت و توان  نظامی است.
قدرت نیمه سخت: که با استفاده از اعضای یک کشور،دولتی دست نشانده در آن کشور وجود آورده و از این طریق بر دولت،بازار و ارکان مهم ج
ابزار آلات عجیب و غریب جاسوس‌ها از سری جیمز باند سر در آوردند و تقریبا تبدیل به عنصر شماره یک تمام آثار جاسوسی محور شدند؛ حتی جانی انگلیش هم یک سری ابزار عجیب و غریب برای خودش دارد که با آنها ماموریت‌های خود را پیش می‌برد. انیمیشن Spies in Disguise با همین ایده پیش رفته و تصمیم گرفته که تخیل در این ابزار آلات را به حد اعلا برساند و کاری کند که جاسوس قهرمان قصه، تغییر شکل داده و یک کبوتر شود. داستانی همینقدر شوخ و شنگ و دیوانه‌وار که دستمایه ساخت Spies
‌یه شب که تو خونه مون (که رو دامنه ی کوه بود و تقریبا بلند ترین خونه ی روستا محسوب میشد)خوابیده بودیم یهو صدای انفجار و شلیک تیر خوابمون رو پروند.البته ناگفته نماند که من خیلی نمیفهمیدم چی به چیه.چون نه قبلا صدای تیر شنیده بودم و نه انفجاری رو تو اون مقدار اندکی که از زندگیم میگذشت دیده بودم.فقط همین رو یادمه که همه خونواده دویدیم تو حیاط که ببینیم چه خبره.بابام دو سه سال تو کردستان و آذربایجان جنگیده بود و میشد از بهتی که تو چهره اش بود فهمید
مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی ویژه بانوان  بمناسبت گرامیداشت روز ملی خلیج فارس  در شهرستان حاجی اباد برگزار گردید.

به گزارش روابط
عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی در مسافت
10متر ویژه  بانوان شهرستان  حاجی آباد 
بمناسبت گرامیداشت روز ملی خلیج فارس  با  حضور30
نفر از بانوان علاقه مند به ورزش تیر اندازی  10 اردیبهشت ماه مصادف با روز ملی خلیج فارس  در سالن اختصاصی تیراندازی شهرستان حاجی آباد برگزار
بنابراین شما به دنبال بهترین ابزار رتبه بندی گوگل هستید که با استفاده از آن می توانید رتبه سایت خود را در گوگل تعیین کنید ، این مقاله به شما در یافتن بهترین ابزار کمک می کند. پیدا کردن ابزار مناسب یکی از مهمترین کارها برای تأیید یک سایت یا سایت Google است. این ایده …The post رتبه بندی Google را با ابزار جدید موقعیت یابی کلید واژه و جستجوگر برچسب Google بررسی کنید appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2yg2MfC
مشاهده
سلام دوستان!
یک سرور جدید عالی میحوام به شما معرفی کنم در بازی counter strike 1.6
DARK PROFESIONAL
:SERVER ID
213.238.173.48:27015
این سرور عالیه باور نمیکنی میحوای حودت برو ببین.
ویزگی های زیادی داره:
دارای انواع زامبی های محتلف با کارایی های گوناگون(فعال شدن این مورد با زدن دکمه G)
زامبی نرمال:ویژگی حاصی ندارد.
زامبی نایت ویچ:احضار کننده دسته ای از حفاش ها.
زامبی هیلر:به دیگر زامبی ها جون میده.
زامبی سریع:زامبی ای که سریع راه می رود.
زامبی گوزو:با عرض معذرت اسمش پیداست.

دا
توضیحاتکیف ابزار برزنتی Essentials
جنس پارچه از برزنت دورو با کیفیت مناسب
دارای 12 جیب خارجی بدون زیپ
سبک جهت حمل آسان
قیمت : 59000 تومان

کیف ابزار برزنتی Essentials محصولی باکیفیت و ساخته شده از برزنت می باشد و برای نگهداری و حمل ابزار بسیار مفید و کارآمد است. این کیف کمتر از یک کیلوگرم وزن و ابعاد 30 در 16 به عمق 18 سانتی متری دارد. همچنین فضای مناسبی را در اختیار کاربر قرار می‌‌دهد و دارای 12 جیب خارجی و 1 جیب داخلی بسیار بزرگ است. برزنت به‌کاررفته در ساخت
رسانه مهم ترین ابزار قدرت نرم

⭕برای بیان این موضوع ابتدا باید قدرت و انواع آن را تعریف کنیم. 
«قدرت عبارت است از توان تحمیل اراده‌ی خود به طبیعت ،دیگران و خود»»
همه‌ی افراد در طول روز کم و بیش از قدرت استفاده می‌کنند. تنها ابزار،میزان و شیوه آن متفاوت است.
قدرت خود چند نوع دارد:
قدرت سخت: که همان قدرت و توان نظامی است.
قدرت نیمه سخت: که با استفاده از اعضای یک کشور، دولتی دست نشانده در آن کشور وجود آورده و از این طریق بر دولت، بازار و ارکان م
زکات علم، نشر آن است، نشر علم نیز نشانه و ابزار خردمندی است. 
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار
باید همه ما تجربیات و علم مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم، آنگاه همه ما خواهیم توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشیم. 
انجام
امور تعمیراتی و تاسیات در ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی اصولا به ابزار های
تخصصی نیاز دارد. عدم استفاده از تجهیزات و ابزار های مناسب نه تمنها می تواند خطر
آفرین باشد بلکه می تواند کیفیت تعمیرات ارائه شده را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.
با توجه به اینکه هر یک از کار ها و تعمیرات انجام شده نیازمند ابزار خاصی می
باشند، صرف هزینه برای خریداری  و تهیه
تمامی ابزار های موجود در بازار با هدف تسهیل و تسریع در فرایند تعمیرات امر معقول
و پسندید
دلتنگی حال عجیبی است،قاتل بی رحمی ست...دلتنگی ظالم،به یک باره نمی کشد،نه مثل تیزی لبه ی تیغ،نه مثل داغی گلوله ی تفنگ،نه مثل زبری طناب دار،نه مثل دِشنه و خــَدَنگ...دلتنگی  جُـزام  است!چون خوره ای وحشتناکذره ذره ی نشاط روحت را می جود!تابه خودبیایی،میبینییک گوشهدر آخرین ایستگاه زندگـی،به استقبال مــرگ ایستاده ای!
#میناشیردل
هر سئو کاری برای اینکه بتواند عملیات سئو را بر روی سایتی پیاده سازی نماید اول از همه نیاز به یک سری ابزار دارد تا بتواند سایت مربوطه و یا هر سایت دیگری را آنالیز نماید. یعنی به معنی دیگر میتوانیم بگوییم بدون وجود ابزار های مورد نیاز هیچ سئوکاری نمی تواند به درستی تصمیم بگیرد و نکته دیگر اینکه نیاز به زمان بسیار زیادی هم خواهد داشت. متاسفانه برخی از عملیات سئو که از جمله مهمترین آنها نیز محسوب می گردند نیاز به ابزارهایی برای شناخت دارند و شم
 عملکرد قالب اکستروژن و ابزار آن(بخش 1) 
اکستروژن مستقیم
در اکستروژن داغ آلیاژهای آلومینیوم، عموماً قالبهای مسطح مورد
استفاده واقع می شوند. تعریف یک قالب مسطح در قسمت «طول سطح تماس قالب» در همین
بخش بیان خواهد شد. قالبها و ابزار اکستروژن تعیین کننده کارایی و هزینه فرایندهای
اکستروژن آلومینیوم اند. اختلافات اساسی بین ترکیب قالب و ابزار مورد استفاده در
اکستروژن آلیاژهای نرم وجود دارد.

انواع ابزار و قالب مخصوص تولید مقاطع توپر و توخالی که م
 کسب درآمد
برنامعه انستاگرام نامحدود: شامل دو پنل نامحدود رایگان انستاگرام هس که امکانات پنل در پایین توزیح داده میشود" 
 برای دنبال کنندگان ارسال کنید
می توانید از این ابزار برای ارسال پیروان به حساب اینستاگرام خود استفاده کنید. 
 نمایش ویدیوها ارسال شود
می توانید از این ابزار برای ارسال نماهای بدون رمزگذاری به فیلم های اینستاگرام خود استفاده کنید.
 نمایش داستان ارسال شود
شما می توانید از این ابزار برای ارسال نماهای بدون رمزگذاری به د
سلام به همه شما بزرگواران عزیز!
خیلی خوب میدونید که ابزار های مختلفی برای استفاده وبلاگنویس ها و وبسایت ها طراحی و در فضای اینترنت وجود داره، از شما میخوام به من در توسعه فضای وب کمک کنید و اگر طرح یا ایده ای دارید که فکر می کنید جالب هست برای من بفرستید
حتی اگر فکر می کنید غیر ممکنه، قبل از اینکه به من بگید مطمئن بشید در اینترنت نیست. ابزار هایی که فکر میکنید برای وبلاگنویس ها لازمه.
از دوستان خودتون بخواید تو این نظرسنجی شرکت کنند : )
چون کسی
ابزار بادی یا ابزار پنوماتیک یکی از پرکاربرترین نوع ابزارآلات صنعتی می باشد که پایه و اساس و نیروی محرکه آن از فشار باد تامین می گردد. برای این گروه از ابزار نام های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد که از مهم ترین آنها می توان به ابزار بادی (air tools)، ابزار پنوماتیک و ابزار نئوماتیک اشاره نمود که تلفظ آن به زبان های فرانسه و انگلیسی می باشد. در ادامه نگاهی به انواع ابزار آلات بادی، کاربرد و مزایا و معایب آنها خواهیم داشت. با فروشگاه ابزار بادی
آگاهی از رتبه سایت و چگونگی وضعیت سایت یکی از کارهایی است که مدیران وب سایت ها دوست دارند انجام دهند. اینکه سئوی سایت شما در چه وضعی است یا چه خطاهایی در سایت وجود دارد همگی نیاز به دانش کار با ابزار مختلف دارند.
اما راه ساده تری هم وجود دارد که هاست ایران پیش پای مدیران سایت ها گذاشته، اینجا را ببینید.
کافیست در کادر جستجوی هاست ایران آدرس سایت خود را وارد کنید تا پس از چند لحظه آمار خیره کننده ای از سایت شما ارائه دهد. مواردی مثل وضعیت بهینه س
امام خامنه ای (مدظله العالی) : کسی که زبانِ باز و دلِ روشن و مغزِ فعّال دارد، میتواند مقابل تهاجم فرهنگی را بگیرد. با چه؟ با سنگر فرهنگی، با حصار فرهنگی و با سلاحِ دور زنِ فرهنگی. ابزار فرهنگی لازم است.
این است که ما به کسانی که اهل کار فرهنگی اند، دائم میگوییم، به بعضی تکرار میکنیم، به بعضی التماس میکنیم، بعضی را در این‌جا جمع میکنیم و به بعضی پیغام میدهیم که «آقا! کار فرهنگی بکنید.»
جواب کار فرهنگىِ باطل، کار فرهنگی حقّ است. در مقابل کسی که از
"آیا آنها سبز رنگ هستند؟" "آیا این ضد گلوله است؟" پاسخ ما همیشه "بله ، همه چیز عادی است." طراحی ، اندازه ، رنگ ، ویژگی های امنیتی. همه چیز عرف است ما می دانیم که این امر در صنعت درب نسبتاً غیر معمول است و در صنعت درب ضد سرقت کاملاً ناشناخته است ، بنابراین فکر می کردیم که راهنمایی سریع گزینه های ما را تهیه کنیم. درهاما درب های خود را از دو مدل اساسی می سازیم: سری قلعه و سری سفارت. این قلعه تا 15 دقیقه در برابر فشارهای اجباری ورود به وزارت امور خارجه آم
محتوا اساس کلیه فعالیتهای بازاریابی و تجارت را تشکیل می دهد. شما نمی توانید روز خود را بدون نوشتن ، خواندن یا تبلیغ مطالب به یک روش یا دیگر بگذرانید.با این حال ، ایجاد محتوای منحصر به فرد ، با کیفیت بالا ، مرتبط و مفید که مخاطبان شما را به خود جلب می کند ، کار آسانی نیست. برای ایجاد محتوا که به شما در دستیابی به شما کمک می کند ، زمان و تلاش زیادی لازم است بازاریابی محتوا اهداف.خوشبختانه ، لازم نیست همه این موارد را به صورت دستی انجام دهید. بسیا
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید مدافع حرم محسن حججی)
روایتی از یکی از همرزمان شهید حججی:
از داعش یک روستا را پس گرفته بودیم ولی هنوز در آن درگیری
بود. وسط خمپاره و نارنجک و تیر و تفنگ بودیم که ناگهان دیدیم 
محسن بلند شد. به او گفتم: چیکار می کنی؟
ادامه مطلب
دانلود فیلم مسخره باز
نام فیلم : مسخره باز
ساخت کشور: ایران
تقویم فیلم: محصول سال ۹۷ و تاریخ اکران 98
تاریخ امروز نوشتار: جمعه 1 آذر 1398
گردآوری: کد تولز
عکس بازیگران مرد فیلم سینمایی مسخره باز
فهرست بازیگران زن و مرد فیلم مسخره باز
هدیه تهرانی – صابر ابر – بابک حمیدیان – علی نصیریان – محسن حسینی – رضا کیانیان – داریوش موفق و فرزان جلالی
داستان فیلم مسخره باز

پیشنهاد سریال ایرانی:
دانلود سریال کرگدن
سریال قورباغه
سریال هم گناه
پیشنه

گلکم سلام
 بازم بریم سراغ امربه معروفهای دوستام.
دوستم گفت:
داخل پیاده رو خانمی رو دیدم 
که رسما دیگه شلوارک پوشیده بود
شلوار کوتاه نه ها 
شلوراک

گفتم فوقش چی میشه 
کتکم می زنه 
داد و بیداد می کنه 
حرف زشت میزنه 
(هر بار من اینو میگما)

دیگه طاقت نیاوردم و رفتم جلو 
تا رفتم سلام کردم 
جواب نداد 

گفتم خانم حیف شماست
خوشگلین 
این شلوار خیلی کوتاهه که پوشیدید

فقط نگاهم کرد 
این جوری 

تند تند شروع کردن راه رفتن و اینجوری بودن 

منم حرف
ابزار اندازه گیری که در حوزه های مختلف علمی، صنعتی، هنری و غیره کاربرد گسترده ای دارد، با توجه به نوع فعالیت و محیط مورد استفاده و همچنین میزان دقت مورد نیاز به گروه های مختلفی دسته بندی می گردند. به عبارت دیگر، اینکه هدف سنجش زمان باشد یا طول و یا حجم و سرعت در انتخاب نوع ابزار اندازه گیری تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین منظور در ادامه به معرفی پرکاربردترین ابزارآلات اندازه گیری ساختمانی و صنعتی و ابزار دقیق خواهیم پرداخت. با فروشگاه اینتر
ابزار برقی
ابزر برقی از پرکاربردترین انواع ابزار می باشد که از سهولت استفاده می توان به عنوان مهم ترین ویژگی های مثبت آنها نام برد. این گروه از ابزار نه تنها در محیط های صنعتی، بلکه در تعمیر وسایل منزل نیز کاربرد بسیار گسترده ای دارد. فروشگاه اینترنتی ابزار مال در ادامه راهنمای خرید ابزار برقی را ارائه داده و انواع ابزار برقی و شارژی، قیمت ابزار برقی و راه های خرید آنها را بیان خواهد نمود.
ابزار برقی چیست
ابزار برقی به گروهی از ابزارآلات ص
 کسب درآمد
برنامعه انستاگرام نامحدود: شامل دو پنل نامحدود رایگان انستاگرام هس که امکانات پنل در پایین توزیح داده میشود" 
لینک دانلود برنامعه برای دنبال کنندگان ارسال کنید
می توانید از این ابزار برای ارسال پیروان به حساب اینستاگرام خود استفاده کنید. 
 نمایش ویدیوها ارسال شود
می توانید از این ابزار برای ارسال نماهای بدون رمزگذاری به فیلم های اینستاگرام خود استفاده کنید.
 نمایش داستان ارسال شود
شما می توانید از این ابزار برای ارسال نماها
آپدیت آخر بازی فری فایر
پیشنهاد ما به شما این است که حتما آخرین نسخه بازی فری فایر را دانلود و نصب کنید.
چرا که نسخه جدید این بازی به شدت تغییرات مثبتی داشته است و توانسته است طرفداران بسیاری را به خود جذب کند. همچنین بعد از نصب بازی حتما به سایت ایران موجو سر بزنید.
آخرین نسخه بازی در تاریخ بیست و پنجم فوریه مصادف با ششم اسفند ماه شمسی عرضه و روانه بازار گردید.
شرکت جرنا اینترنشنال (GARENA International) در نسخه 1.46.0 این بازی که آخرین نسخه آن می باشد بیش
فتوکلیپ «بی‌تفنگ و بی‌درخت و بی‌پرنده و تبر» در وبگاه آپارات گیلکان

شد تبر تفنگ و قلب تک‌پرنده  بر درخت را نشانه  رفت
شد پرنده نقش بر زمین و شد تفنگ باز یک تبر
داشت می‌گریخت از تبر درخت
شد تبر دونده، پیچ رودخانه‌ی رونده، سدّ راه...
داشت می‌خزید از درختِ قطعه‌قطعه، کُپّه‌کُپّه‌ی بخار سوی آسمان بلند
آسمان دلش گرفته شد
از هزار رود و ببر
                         آسمان‌غُرُنبه

خری به درختی بسته بود، رهگذری خر را باز کرد. خر وارد مزرعه همسایه شد و تر و خشک را با هم خورد.

زن همسایه وقتی خر را در حال خوردن سبزیجات دید، تفنگ را برداشت و یک گلوله خرج خر نمود و خر را کشت.

صاحب خر وقتی صحنه را دید. عصبانی شد و زن صاحب مزرعه را کشت!

صاحب مزرعه وقتی با جسد خونین همسرش روبرو شد، صاحب خر را از پای درآورد!

به رهگذر گفتند چکار کردی؟!
گفت من فقط یک خر را رها کردم!

➕هرگاه میخواهید ویرانی به بار آورید، خران را آزاد کنید!
با نام و یاد خداوند بخشنده و مهربان ، امروز قصد داریم پیرامون ابزار کاربردی Advanced Filter صحبت کنیم. جایگاه این ابزار در سربرگ Data و گروه ابزار Sort&Filter قرار گرفته و وظیفه آن فیلتر کردن رکوردهای یک جدول با توجه به چندین شروط مختلف است.
جهت مطالعه کامل این پست آموزشی کلیک کنید.

گلکم سلام
میخواستم ازامربه معروفهای دوستانم بگویم امانمیدانم چراون مطلب دعای مکارم الاخلاق که خیلی برام جالب بود نگذاشت بدون ذکری ازاون شروع کنم.
دوستم گفت:
داخل پیاده رو خانمی رو دیدم 
که رسما دیگه شلوارک پوشیده بود
شلوار کوتاه نه ها 
شلوراک

گفتم فوقش چی میشه 
کتکم می زنه 
داد و بیداد می کنه 
حرف زشت میزنه 
(هر بار من اینو میگما)

دیگه طاقت نیاوردم و رفتم جلو 
تا رفتم سلام کردم 
جواب نداد 

گفتم خانم حیف شماست
خوشگلین 
این شلوار خیلی
مبحث هایی که در این پکیج قرارداده شده:
-هک وای فای با روش هش کت
-هک وای فای با ابزار aircrack-ng
-آموزش ساخت انواع پسوردلیست با ابزار crunch
-هک تلگرام به روش دایورت شماره
-آموزش ساخت رات به صورت حرفه ای و فعالسازی آن در لینوکس و ویندوز و اندروید
این پکیج هم مانند پکیج های قبلی برای راحت دانلود کردن به صورت پارتیشن بندی شده و فشرده شده است.
جای پیچ و مهره
یکی از محصولاتی که می توانید به جهت نظم بخشیدن بیشتر به ابزار های خود  تهیه کنید ، جای پیچ و مهره و ابزار است که در انواع مختلف ساخته و عرضه می شوند.
نوع پلاستیکی پالت ها از محبوبیت خاصی برخوردارند که در مبحث ویژگی ها به این موضوع خواهیم پرداخت .
پالت های ابزار در محیط های مختلف مانند انبار ها ، فروشگاه ، کارخانه ها و ..... مورد استفاد ه قرار می گیرد تا هم ظاهری مناسب و هم سهولت استفاده از ابزار ها و نگهداری بیشتر از ابزارها وجود د
اجاره
ابزر یکی از راه های مناسب برای تامین تجهیزات و ابزار های مورد نیازی می باشد که
برایانجام امور تعمیراتی در ساختمان ها استفاده می شود. اجاره ابزر تنها مختص به ساختمان
های مسکونی نبوده و برای انجام کار ها و امور تاسیسات در تمامی مراکز اداری و
تجاری به کار می آید. از آنجایی که هزینه خریداری و تهیه ابزار ها بالا می باشد و
به طور کلی خریداری و نگهداری از ابزار هایی که شاید در طول سال یک بار هم استفاده
نشود، کار معقول و مقرون به صرفه ای نمی باشد
در این پست ابزار بسیار کاربردی و اخرین نسخه cleoرا برای شما گذاشته ایم با این ابزار می توانید مود هایی همچون مود جاروی پرنده مودپلیس شدن cjو ...رافعال کنید.برای دانلود به ادامه مطال بروید.و روی کلمه دانلود کلیک کنید.
ادامه مطلب
سلام خدمت شما دوستان عزیز.
در این آموزش فتوشاپ به نحوه برش عکس در فتوشاپ خواهم پرداخت

وقتی در مورد برش عکس در فتوشاپ صحبت می کنیم نکات فوق العاده مهمی درباره این موضوع هست و شما ممکنه به نکات و سوالاتی خاص در این مورد مواجه شوید.
این که :
چگونه یک عکس برش داده شود ؟
چگونه یک عکس برش داده شود اما اندازه سند (canvas) تغییر نکند؟
چگونه فقط محتویات یک لایه برش داده شود؟ بلواقع نحوه ذخیره کردن محتویات یک لایهدر مورد قابلیت های ابزار crop نکات بسیار مهمی
آموزش ساخت تفنگ وینچستر
تفنگ وینچستر (به انگلیسی: Winchester rifle) نام کلی مجموعه‌های تفنگ‌های اهرمی تکراری ساخت شرکت اسلحه‌سازی وینچستر است. طراحی آن در ۱۸۶۰ میلادی و با الهام از تفنگ هنری انجام گرفت. معروفترین نسخهٔ تاریخی این تفنگ مدل ۱۸۷۳ می‌باشد. نسخهٔ سرشناس دیگر وینچستر مدل ۱۸۹۴ می‌باشد که طراحش جان برونینگ بود و برای مقاصد شکار بازآفرینی شده‌است. این سلاح به عنوان "تفنگی که باعث پیروزی غرب شد" شناخته می‌شد.
 برای مشاهده ویدیو

1911 یک مدل محبوب است که توسط تفنگ ‌سازان متعددی ساخته شده است. اگر بتوانید باور کنید، به‌روزهای اولیه جنگ جهانی اول برمی‌گردد. 1911 تفنگی بود که نظامی‌ها از آن تا 1980 استفاده می‌کردند. The Springfield 1911A1 به دلیل دقت و سادگی حمل،
ادامه مطلب
اگر کمی به عقب برگردیم و از خودمان سوال کنیم چرا انسان چاقو را ساخت؟ چه پاسخی می دهیم؟ قاعدتا انسان چاقو را ساخت برای اینکه خودش و جسمش قادر به بریدن و تکه تکه کردن نبود، در حالیکه به آن نیاز داشت. انسان بطری را ساخت به این دلیل که نیاز به حمل آب داشت و خودش قادر به حمل آب نبود. پس می بینیم که بشر برای رفع نیازهای خود دست به ساختن ابزار زده است. حال اگر هنر را هم بر همین منوال یک ابزار تلقی کنیم، این ابزار به چه کاری می آید؟ و به کدام بخش از نیازها
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رکورد گیری روز سه شنبه 14
اسفندماه در دو رشته تفنگ و تپانچه آقایان و بانوان در محل سالن 80 خط
مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.گفتنی است دانشجویان ورزشکاری می توانند در این رگوردگیری شرکت کنند که ثبت نام آنان از طریق تربیت بدنی وزارت علوم تایید شده باشد. سی امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۱۲ تا ۲۳ تیرماه سال آینده در شهر ناپل ایتالیا برگزار می شود.
قدم ۱ ـ ابزار پرسپکتیو کراپ را انتخاب کنیدروی ابزار کراپ کلیک کنید و صبر کنید تا منویی باز شود. سپس گزینهٔ Perspective Crop Tool را انتخاب کنید.
قدم ۲ ـ دور عکس را داخل چارچوب کراپ بیندازیدبرخلاف ابزار کراپ که به طور خودکار دور عکس چارچوب کراپ می‌گیرد، در ابزار پرسپکتیو کراپ، خودتان باید چارچوب کراپ را ایجاد کنید. برای این کار در گوشهٔ سمت چپ عکس کلیک کنید و موس را به سمت گوشه سمت راست عکس حرکت دهید.
زمانی که دور داخل چارچوب کراپ قرار گرفت، انگشتتان را

گرگها خوب بدانند در این ایل غریب
گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز

پس به راستی چه اندازه باید بر آتش شکیبا باشند(بقره 175)
انتقامت سخت و کوبنده و راهت ادامه دارد...

سردارها باید بدیم تا این پرچم به دست صاحب اصلی برسه, خوشحالم به آرزوت رسیدی سردار و غمگین از اینکه در فتوحات آینده در کنار ما نیستی 
ان شاالله این غم ها, این رنج ها و این شهادت ها مورد قبول امام زمان(عج) باشه

+ همه کسانی که این اطراف(دنیای واقعی) از این خبر خوشحال بشن یا از اون ت
Eco Antivirus 2010 یکی دیگر از برنامه های ضد ویروس است که حذف آن بسیار دشوار است. این ابزار بعد از نصب خود در رایانه ، مجموعه ای از “خطاها” را تشکیل می دهد که قرار است پس از خرید ابزار برطرف شوند. بسیاری از مردم نمی دانند که این ابزار در واقع مانند همیشه …The post نحوه حذف Eco Antivirus 2010 appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2yKuPEa
مشاهده مطلب در کانال
فروشگاه ابزار و کالای سیمرغ ارائه دهنده ابزار های دستی، برقی، صنعتی، ساختمانی، ایمنی و بهداشتی ساختمان در خدمت شهروندان و هم میهنان محترم می باشد. کالاهای در حال پخش عبارتند از:جعبه ابزار، ارگانایزر، کیف ابزار، پیچ گوشتی، فازمتر، انبر دست، سیم چین، دم باریک، آچار تخت، آچار رینگی، آچار فرانسه، آچار بکس، مجموعه های ابزار، میخ، پیچ، میخ فولادی، پیچ چوب، رول پلاگ، شیرآلات، مغزی، اتصالات، پرچ، گل میخ، ریسمان کار، بیل، بیلچه، دریل، بتن
گیج فشار دیافراگمی
دیافراگم سیل ، همچنین به عنوان کمیکال سیل نیز شناخته می شوند ،گیج فشار دیافراگمی  برای اندازه گیری فشار هنگامی که محیط فرآیند با اجزای تحت فشار دستگاه اندازه گیری تماس نباید پیدا نکند ، استفاده می شود.
یدیافراگم سیل دارای دو وظیفه اصلی است:
جداسازی ابزار اندازه گیری از محیط فرآیند
انتقال فشار به ابزار اندازه گیری
دیافراگم سیل چگونه کار می کند؟
دیافراگم سیل ، همچنین به عنوان کمیکال سیل یا ریموت سیل شناخته می شوند ، برای
Sig Sauer به‌عنوان یک تولیدکننده تفنگ آلمانی مشهور، سال‌ها است مورد اعتماد است. P226 با کالیبرهای متعددی موجود است، اما 9 میلی‌متری موردی است که ما به دنبالش هستیم. به‌هیچ ‌وجه این  Sig Sauer برای کسانی که دستان کوچک دارند مناسب نیست؛ در حقیقت،
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قیمت به روز انواع لوله فولادی